Výhodné nabídky!

Neomezené km!

Neomezené km! Při zapůjčení vozu nejste limitováni kilometry. Je jen na Vás zda najedete 10 nebo 1000 kilometrů. U nás platíte pouze za zápůjčku nikoliv za jízdu samotnou!

Náhradní vozidlo v případě poruchy

Náhradní vozidlo v případě poruchy. Jestli-že se nějaký ze zapůjčených vozů porouchá, zajistíme Vám přistavení náhradního vozidla tak, aby jste mohli co nejdříve pokračovat v cestě i s Vaším nákladem.

 

Pojištění vozu v ceně po celé EU.

Pojištění vozu v ceně. Neplaťte nic navíc! Ceny, které Vám předkládáme zahrnují kompletní poplatky a pojištění platné pro silniční provoz v České Republice a celé EU.

Přistavení vozidel po dohodě ZDARMA!

Přistavení zapůjčených vozidel po dohodě ZDARMA. Po předchozí domluvě rádi přistavíme zapůjčený vůz na předem smluvené místo. Vše pro Vaši maximální spokojenost.

 

Možnost půjčení auta i s řidičem

Možnost půjčení auta i s řidičem. Chybí Vám řidič? Není problém, zavolejte a dohodneme termín pro zapůjčení vozidla s profesionálním řidičem, který vše co potřebujete odveze bezpečně na určené místo!

Možnost zkušební jízdy

Možnost zkušební jízdy. V případě nejasností s obsluhou vozidla s Vámi rádi uděláme malou seznamovací projížďku (nikoliv vyjížďku) a vysvětlíme, jak s vozem zacházet.

 

Dálniční známka pro ČR

Dálniční známka pro Českou Republiku. Vede-li Vaše cesta po dálnici, nemusíte se ničeho obávat. Všechny vozy mají zakoupenou a vylepenou dálniční známku pro patřičný rok a druh vozidla.

Zapůjčení navigace ZDARMA!

Zapůjčení navigace ZDARMA! Jedet-li někam kde to neznáte, nemusíte se obávat, že netrefíte. Ke každému vozu nabízíme zapůjčení navigace zdarma, která obstará vše za Vás a cestu najde vždy. Omezeno celkovým počtem zápůjček.

 


rolex replica replica omega

orologi replica
rolex fake
fake rolex orologi replica replica uhren replica watches